Akce a aktuality

Mistrovství světa žen

 EVA MIČKOVÁ

REPREZENTOVALA ČESKOU REPUBLIKU NA
MISTROVSTVÍ SVĚTA VE SPORTOVNÍ GYMNASTICE ŽEN

GLASGOW - SKOTSKO - 23. ŘÍJEN – 1. LISTOPAD 2015

 

výroční schůze

Posudek od lékaře

Soustředění - seznam věcí

Soustředění - informace, bezinfekčnost

Gymnastická mimina

Závod o cenu Prostějova

Zlatý štít - Ostrava

 První závod sezóny 2015 se uskutečnil v sobotu 28. února v Ostravě. Prostějovský oddíl reprezentovalo šest dívek. V nejmladší kategorii si osmiletá Karolína Hepnarová vybojovala v nabytém 33 členném poli závodnic krásné 3. místo. V kategorii začínajících se Vendula Pivoňková po nezdaru na kladině umístila na 18. místě. 12. místo si v kategorii žákyň A připsala Darina Dvorská. V kategorii juniorek si 3. místo vybojoval Magdaléna Holcová. stejnou příčku obsadila v ženách Eva Mičková a 4. místo Markéta Vidmuchová.

Mistrovství ČR žen

 Dívky ukončily podzimní sezónu Mistrovstvím ČR, kde závodily v I. Lize družstev (bez rozdílu věku) ve složení Veronika Pluskalová, Eva Mičková, Magdaléna Holcová, Dominika Ponížilová a Zuzana Mazalová. Bojovaly, co mohly, ale neobešlo se to bez drobných chyb a tak jejich výkon stačil na 3. místo za prvním Sokolem Brno I. a druhým Bohemians Praha. V jednotlivcích si dvanáctiletá Dominika Ponížilová připsala také krásné 3. místo za první Marií Nevrklovou a druhou Janou Weisserovou ze Sokola Brno I.

 Všem závodnicím a závodníkům, ale i jejich trenérům gratulujeme a přejeme krásné vánoční svátky.

 

Memoriál Petra Poly - Chropyně

 V sobotu 29. listopadu zápolilo devět dívek na Memoriálu Petra Poly v Chropyni a dovezlo domů pět kovů. V kategorii začínajících zvítězila Karolína Hepnarová a hned za ní na 2. místě stanula Nikola Cibulcová, těsně pod bednou na 4. místě skončila Nela Borská a na 6. místě Nicol Melzerová. V kategorii předzávodnic holky na stupně vítězů nedosáhly, ale i tak získaly pěkné 4. místo Ema Crhonková a 5. místo Vendula Pivoňková. V kategorii mladší žákyně si 1. místo vybojovala Zuzana Mazalová a 3. místo Patricie Müllerová. 1. místo si na své konto připsala i v kategorii starších žákyň Darina Dvorská.

 

Created by EUVIT